Posted on

XIX w RL a IV w Second Life finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiega do końca. Do chwili obecnej udało nam się zebrać ponad 200 tysięcy Linderów, a wierzymy, że w końcowym rozliczeniu będziemy mogli pochwalić się kwotą o kilkadziesiąt tysięcy wyższą. To tylko dzięki Wam i waszej ofiarności udało się nam osiągnąć aż tyle.

Aby godnie uczcić zakończenie naszej akcji zapraszamy wszystkich na Wielki Finał.
Spotykamy się o godzinie 19.30 na specjalnej finałowej działce na simie Gypsy Moon, gdzie czeka już scena koncertowa na ten niezwykły wieczór i gramy aż do północy!!!.

Program finału znajdziecie poniżej, ale zanim go podam – moja wielka prośba do wszystkich avatarów. Pamiętajcie , że na finał przyjdzie nas sporo – zadbajmy o to, aby móc w miarę komfortowo przebywać na miejscu finału – ubierzcie niskoprimowe ciuchy, nie szalejcie z biżuterią i skryptami… Osoby z bardzo wysokim Rendering Cost będą proszone o jego zmniejszenie. Mam nadzieje że to zrozumiecie.
Program naszej imprezy finałowej: (aukcje finałowe będą odbywały się podczas koncertów w tle)

19.30 Rozpoczęcie imprezy i aukcji finałowych
20.00 Światełko do nieba
20.00 – 21.00 Audycja radiowa Mechaniczna Cytryna i koncert Mateusza Rulskiego-Bożka
21.00 – 22.00 Koncert Shannon Oherlihy
22.00 – 22.45 Koncert Oldwolf Criss
22.45 – 00.00 DJ Mike40 Karas

************************
Kilka słów o naszych artystach:Shannon Oherlihy (W RL Shannon McMahon) jest piosenkarką / gitarzystką mieszkającą w Stratford w stanie Connecticut w USA. Śpiewa od kiedy sięga pamięcią, początkowo usiłując wygrywać akordy na swojej pierwszej szczotce do włosów. Gdy miała dziewięć lat, dostała pierwszą gitarę, w wieku lat dziesięciu zaczęła pisać własne piosenki. Zainspirowana muzyką Johna Denver, Gordona Lightfoot, Joan Baez, Joni Mitchell, Judy Collins i Boba Dylana, dziś Shannon swoje muzyczne korzenie widzi we muzyce folkowej.

Jej muzykę znajdziecie pod adresami:

http://www.myspace.com /shannonmcmahonbruchal
http://www.cdbaby.com /shannonmcmahon

Jeśli myślisz, że słyszałeś już każdy rodzaj muzyki w SL powinieneś koniecznie posłuchać Oldwolfa. Połączenie jego ‚ francuskiego heavy bluesa ” ze starym, dobrym rock-and-rollem,tworzy muzykę, która przyprawiona niesamowitym akcentem, powoduje omdlenia u kobiet. Oldwolf jest jednym z najlepszych gitarzystów w świecie Second Life.

Więcej informacji znajdziecie tu:
http://www.oldwolf-criss.com
http://www.myspace.com/christian560321

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *